Středoevropský malíř 1. pol. 19. století
Podobizna muže, monogramováno vlevo dole S a datováno 1842, kvaš/slonová kost, 9 x 7 cm, sklo, rámeček (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |